• Szkolna akcja wolontariacka ZBIERACZE ŚMIECI

• 26.02.2021 19:48
      • 23 marca 2019
        W szkole już są widoczne plakaty, nagłaśniamy całą akcję. Już dziś wiemy, że 60 uczniów i naucycieli spotyka się w najbliższą sobotę na Polach Mokotowskich by pomóc naszej planecie.
      • W szkole już są widoczne plakaty, nagłaśniamy całą akcję. Już dziś wiemy, że 60 uczniów i nauczycieli spotyka się w najbliższą sobotę na Polach Mokotowskich, by pomóc naszej planecie.

W soboty od 16.00 do 18.00, zaczynając od 23 marca, będzie odbywało się zbieranie śmieci na terenie Warszawy. Akcja objęta jest honorowym patronatem Młodzieżowej Rady Miasta St. Warszawy.

Dzięki rozmowom z naszym nowo zapowiadającym się sponsorem Żywiec Zdrój, zostaną rozdane butelki wody, które następnie wyrzucimy do żółtego worka na śmieci, tak jak powinno wyrzucać się wszystkie plastikowe przedmioty.
        Rada Rodziców zafundowała worki i rękawiczki jednorazowe dla nas wszystkich.
        Jeśli znacie jakieś wyjątkowo zaśmiecone miejsca, które wymagają naszej interwencji napiszcie w komentarzach.
        Pamiętajcie, że powodzenie akcji zależy tylko od nas, wolontariuszy.