• Szkolne obiady 2023/2024

Operatorem szkolnej stołówki w obydwu budynkach (Kazimierzowska i Tyniecka) jest firma Szwajcarka.

Zachęcamy do zapoznania się z informacją operatora szkolnej stołówki - firmy Szwajcarka, w tym m.in. aktualnych cen i systemu rejestracji (link poniżej).

Szwajcarka - rok szkolny 2023/2024

Od stycznia 2020 roku ajentem stołówki szkolnej jest firma SZWAJCARKA Marcin Sikorski.

Informacje dotyczące płatności oraz jadłospisu na poszczególne dni znajdują się na stronie internetowej firmy (link tutaj).

W sprawach związanych z realizacją i obsługą żywienia prosimy o kontakt z administratorem:

Iwona Sukiennik, e-mail: sp157@szwajcarka.net,  tel. 504-893-068

(administrator dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00)

INFORMACJA DOTYCZĄCA OBIADÓW JEDNORAZOWYCH / SPONTANICZNYCH

Obiady jednorazowe/spontaniczne można zamówić i opłacić gotówką lub kartą płatniczą do godziny 9:00 w okienku wydawczym u szefa kuchni.

Odbiór obiadu jednorazowego/spontanicznego następuje po pokazaniu w okienku wydawczym dowodu wpłaty - paragonu z kasy fiskalnej.

ODWOŁANIA POSIŁKÓW

SMS-owo lub mailowo nieprzekraczalnie do godziny 9:00.
        Odwołania mogą być zgłaszane wyłącznie do administratora stołówki szkolnej.

Odwołane obiady rozliczane są z miesiąca na miesiąc (samodzielnie przy dokonywaniu przelewu - stan zarejestrowanych odwołań można sprawdzić kontaktując się z administratorem stołówki szkolnej).