• Akcja z nakrętkami kręci się dalej!

• 31.01.2023 15:02
      • Akcja zbierania plastikowych nakrętek, jak również makulatury, trwa nadal. Szkolne Koło Wolontariatu „Drużyna Pomocy” gromadzi plastikowe nakrętki (po sokach, napojach, nabiale, środkach chemicznych itp.) oraz makulaturę.
      • Tekst: Jolanta Benedykczak

Akcja z nakrętkami kręci się dalej!

Akcja zbierania plastikowych nakrętek, jak również makulatury, trwa nadal. Szkolne Koło Wolontariatu „Drużyna Pomocy” gromadzi plastikowe nakrętki (po sokach, napojach, nabiale, środkach chemicznych itp.) oraz makulaturę. Przedsięwzięcie ma przede wszystkim wymiar charytatywny (pomoc osobom niepełnosprawnym), ale także ekologiczny: recykling plastikowych nakrętek.

Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i całej społeczności szkolnej. Pierwszą osobą, dla której zbieraliśmy nakrętki, była Malwina. Już odebrała upragniony aktywny wózek. Teraz zbieramy dla Cezarego. Nakrętki pozwolą sfinansować jego rehabilitację.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA PRZYŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI.

Jednocześnie zachęcamy do dalszego zbierania nakrętek oraz makulatury i dostarczania ich do szkoły.

Punkty zbiórki nakrętek:
        Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza ul. Kazimierzowska 16 i budynek przy ul. Tynieckiej 25. Opiekunami akcji są pani Małgorzata Partak i pani Jolanta Benedykczak.