• 26.10.2020 13:47
      • Komunikat w sprawie organizacji pracy szkoły od 26 października 2020 r.

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa uprzejmie informuję, że zajęcia dla klas 4-8 w naszej szkole przez najbliższe dwa tygodnie będą prowadzone w systemie zdalnym za pomocą aplikacji MS TEAMS według dotychczasowego planu lekcji, który jest dostępny w dzienniku elektronicznym Librus.

Czas pracy dzieci z urządzeniami oraz sposoby kontrolowania wiadomości i umiejętności określone zostały w procedurze dotyczącej organizacji zajęć lekcyjnych w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania placówek oświatowych wynikającego z epidemii COVID-19 dostępnej na stronie internetowej szkoły.

Zajęcia dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej będą prowadzone bez zmian.

Od poniedziałku 26 października 2020 roku stołówka prowadzona przez firmę „Szwajcarka” będzie przygotowywać posiłki dla uczniów z oddziału przedszkolnego oraz klas I, II i III.

Posiłki opłacone dla uczniów z klas IV-VIII zostaną anulowane automatycznie. Szczegóły na stronie ajenta: https://szwajcarka.net

W tej trudnej dla nas sytuacji bardzo Państwa proszę o dobrą współpracę. Mam nadzieję, że pozytywne doświadczenia z ubiegłego roku szkolnego oraz wspólnie podjęty wysiłek zaowocują dobrymi rezultatami.

W przypadku jakichkolwiek pytań kierownictwo SP 157 pozostaje do Państwa dyspozycji.

Życzę Państwu dużo zdrowia.

Z poważaniem,

Ewa Kowalczyk