• Jesteśmy "Szkołą z pomysłem"!
    • Otrzymaliśmy Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy "Szkoła z Pomysłem" za rok 2020 w kategorii "Szkoła z pomysłem na uczenie".
    • Jako jedna z zaledwie 20 szkół w Polsce zostaliśmy wybrani do udziału w programie "Szkoła dla Innowatora"
    • Naszych uczniów cechuje entuzjazm, a ich małe i wielkie sukcesy są dla naszej społeczności potwierdzeniem, że nasz pomysł na szkołę się sprawdza!

• Dla uczniów i rodziców

Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi poniżej informacjami ze szkoły!
  • Jedyna taka na Mokotowie!

18 lat doświadczeń w nauczaniu dwujęzycznym! Skoncentrowani na kompetencjach językowych, społecznych i praktycznym zastosowaniu wiedzy, wykorzystujemy pracę projektową, jesteśmy otwarci na wyzwania nowoczesnej rzeczywistości.