WYBRANE DZIAŁANIA RADY RODZICÓW W MINIONYCH LATACH

Rada Rodziców SP 157 angażuje się w następujące działania:

- bieżąca współpraca z Dyrekcją i Radą Pedagogiczną;

- wsparcie w organizacji zajęć dodatkowych, kółek zainteresowań oraz zajęć przygotowujących do egzaminów ósmoklasisty;

- wsparcie w możliwości uczestniczenia w obozach i wycieczkach dla uczniów z mniej zamożnych rodzin;

- wsparcie inicjatyw Samorządu Uczniowskiego i uczniów, takie jak organizacja kiermaszów, balów i imprez okolicznościowych;

- inwestycje w wyposażenie szkoły, takie jak zakup dodatkowych rzutników, tablic multimedialnych, doposażenia biblioteki szkolnej, zakupy dodatkowych podręczników w ramach inicjatywy „Zdrowy Kręgosłup”;

- dofinansowanie nagród dla wyróżniających się uczniów;

- dofinansowanie i organizacja Balu Ósmoklasisty.

Działalność Rady Rodziców zależna jest od pomysłowości i chęci działania nas, rodziców. Dlatego gorąco zapraszamy reprezentantów wszystkich klas do włączenia się w prace Rady i wspierania jej pomysłami mającymi na celu wspieranie rozwoju i procesu kształcenia naszych dzieci.

INICJATYWA „ZDROWY KRĘGOSŁUP”

Bardzo ważną inicjatywą Rady Rodziców rozpoczętą w jeszcze w Gimnazjum nr 1 i kontynuowaną obecnie w SP 157 jest odciążenie plecaków naszych dzieci w trosce o ich zdrowe kręgosłupy i prawidłową postawę.

Decyzją Rady Rodziców został sfinansowany zakup podręczników do pracowni, z których uczniowie mogą korzystać podczas nauki na lekcjach w szkole. Dzięki temu podręczniki osobiste uczniów mogą zostać w domu.

WPŁATY NA KONTO RADY RODZICÓW

Nasze działania możliwe są tylko dzięki Państwa wsparciu.

W roku szkolnym 2020/2021 sugerowana dobrowolna roczna składka na finansowanie działań wspierających nasze dzieci wynosiła 120 zł na jednego ucznia. Składka za każde kolejne dziecko: 80 zł.

Prosimy o wpłaty na rachunek bankowy Rady Rodziców w banku Pekao S.A. o numerze: